آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349411
دکترعيسي عليزاده در پنجمين گردهمايي مديران شعب انتشارات واحدهاي سازماني جهاددانشگاهي اظهار کرد:
مطالعه؛ مهم‌ترين رکن فرهنگ
تاریخ انتشار : 1398/04/11 14:50:07
معاون فرهنگي جهاددانشگاهي گفت: اگر براي فرهنگ ارکاني در نظر گرفته شود شايد مهم‌ترين بحث آن، مطالعه باشد و اين نشان‌دهنده آن است که همچنان کتاب نقش مهمي را در حوزه فرهنگ ايفا مي‌کند.

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري، دکترعيسي عليزاده 11 تيرماه در پنجمين گردهمايي مديران شعب انتشارات واحدهاي جهاد دانشگاهي در چهارمحال و بختياري، اظهار کرد: بايد در اين گردهمايي‌ها به کار عملي و کاربردي دست يافت و لازم است دست‌يابي به هدف در حوزه انتشارات مشخص شود.

وي با اشاره به اينکه امروزه حوزه نشر، حوزه بسيار پيچيده‌اي است، افزود: اگر براي فرهنگ ارکاني در نظر گرفته شود شايد مهم‌ترين بحث آن، مطالعه باشد و اين نشان‌دهنده آن است که همچنان کتاب نقش مهمي را در حوزه فرهنگ ايفا مي‌کند.

دکترعليزاده بيان کرد: سازمان‌هايي پويا هستند که جسارت در تغيير را پذيرفته‌اند، بنابراين سازمان‌هايي که متناسب با نياز حرکت کنند خود به خود فعال خواهند شد.

سيروس رضايي با بيان اينکه حوزه معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي در دانشگاه شهرکرد که دانشگاه مادر استان بوده مستقر است، گفت: خوشبختانه در اين مدت برنامه‌هاي مطلوب فرهنگي انجام شده به طوري که در سال بيش از 100 عنوان برنامه فرهنگي انجام مي‌شود.

وي خبرگزاري‌هاي ايکنا و ايسنا، انتشارات، سازمان دانشجويان، مرکز افکارسنجي را از ديگر حوزه‌هاي زير مجموعه معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي استان برشمرد و گفت: برگزاري مناظرات دانشجويي، مسابقات دفاع سه دقيقه‌اي و .. از برنامه‌هاي فرهنگي جهاد دانشگاهي است.

رضايي ادامه داد: براي نخستين بار مسابقات دفاع سه دقيقه‌اي از سوي جهاد دانشگاهي استان در سال گذشته اجرا شد که چهارمحال و بختياري به عنوان بيشترين استان استقبال کننده و به عنوان مجري برتر در اين زمينه شناخته شد.

وي افزود: در اواخر سال 96، حوزه انتشارات جهاد دانشگاهي افتتاح و شوراي عالي انتشارات متشکل از اعضاي هيات علمي دانشگاه تشکيل شد.

رئيس جهاد دانشگاهي استان گفت: تبليغات گسترده‌اي در سطح دانشگاهي و مراکز آموزشي براي حوزه انتشارات صورت گرفت که از ابتداي آغاز فعاليت، تاکنون 50 عنوان کتاب بررسي و 16 جلد از آن‌ها به چاپ رسيده است.

وي با اشاره به وجود پنج مرکز آموزشي جهاد دانشگاهي در استان، خاطرنشان کرد: چهارمحال و بختياري در جذب فراگيران حوزه آموزش از رشد 230 درصدي در سال 97 نسبت به سال 96 برخوردار بوده است.

رضايي فعاليت در حوزه پژوهشي، فناوري اطلاعات و گردشگري را از ديگر حوزه‌هاي جهاد دانشگاهي دانست و گفت: در حوزه اشتغال نيز طرح مشاغل خانگي و زنان سرپرست خانوار از سوي جهاد دانشگاهي در حال برگزاري است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
123
دیروز
450
هفته
2670
کل
329459
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038