آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349407
انعقاد تفاهم‌نامه همکاري جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و شرکت گاز استان
تاریخ انتشار : 1398/04/09
تفاهم‌نامه همکاري ميان جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و شرکت گاز استان منعقد شد

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيامک حيدري سوم تيرماه در اين آيين، بر اهميت ارتباط دانشگاه و صنعت به عنوان موتور پيشران توسعه دستگاه‌هاي اجرايي و صنعت از جمله شرکت گاز تاکيد کرد و افزود: جهاد دانشگاهي مي‌تواند در اين زمينه ايفاي نقش کند.

وي گفت: مي‌توان از ظرفيت‌هاي علمي و پژوهشي اين نهاد در راستاي محقق شدن اهداف استفاده کرد.

در ادامه رئيس جهاد دانشگاهي استان ضمن تقدير از همکاري و حسن اعتماد شرکت گاز استان به جهاد دانشگاهي، تصريح کرد: اين نهاد دانشگاهي در تمامي زمينه‌ها و با استفاده از ظرفيت‌هاي استاني و ملي آمادگي دارد، به شرکت گاز استان کمک کند.

سيروس رضايي با اشاره به فعاليت جهاد دانشگاهي در سه معاونت پژوهشي، آموزشي و فرهنگي، گفت: جهاد دانشگاهي استان با دارا بودن پنج مرکز آموزش‌هاي کوتاه‌مدت و اشتغال محور تاکنون دوره‌هاي آموزشي متعددي در استان تدوين کرده است.

به گزارش ايسنا، توسعه همکاري‌هاي فرهنگي، آموزشي و پژوهشي، انجام پروژه‌هاي تحقيقاتي و پژوهشي با در نظر گرفتن ضوابط و فرايند قانوني تصويب آن‌ها، ايجاد بانک اطلاعاتي از محققين و متخصصين فعال سازمان در زمينه اجراي طرح‌هاي تحقيقاتي و پژوهشي، برگزاري همايش‌هاي علمي- تحقيقاتي مشترک مطابق مقررات و ضوابط موجود در شرکت و سازمان، انجام پروژه‌هاي پژوهشي کوتاه مدت و کمک به پژوهش مورد نياز تدوين استانداردهاي ملي و بين‌المللي از مفاد تفاهم‌نامه بود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
168
دیروز
450
هفته
2670
کل
329504
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038