آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349394
نخستين نشست شوراي راهبري طرح توانمندسازي اقتصادي زنان سرپرست خانوار برگزار شد
تاریخ انتشار : 1398/03/01 14:08:31
نخستين نشست شوراي راهبري طرح توانمند سازي اقتصادي زنان سرپرست خانوار در جهاد دانشگاهي چهارمحال وبختياري برگزار شد.

نخستين نشست شوراي راهبري طرح توانمندسازي اقتصادي زنان سرپرست خانوار برگزار شد

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري،  سيروس رضايي اول خردادماه در اين نشست اظهار کرد: بر اساس توافق‌نامه سه جانبه‌اي که در سطح ملي ميان معاونت امور بانوان و خانواده دفتر رياست جمهوري و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي و سازمان تجاري سازي فناوري واشتغال دانش آموختگان (ستفا) جهاد دانشگاهي منعقد شده است،جهاد دانشگاهي به عنوان نهاد توسعه‌اي و واسطه‌اي در کنار دستگاه‌هاي متولي اشتغال استان در زمينه مشاوره، توانمندسازي، توسعه و پايدارسازي مشاغل خانگي ايفاي نقش خواهد کرد.
رييس جهاد دانشگاهي استان تاکيد کرد: در اين مسير جهاد دانشگاهي نيازمند حمايت و استفاده از تجربيات و اطلاعات مورد نياز در روند اجراي طرح از دستگاه‌هاي متولي است.
در ادامه حفيظ‌الله فاضلي، مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي ضمن تشکر از جهاد دانشگاهي در اجراي موفق طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي، تصريح کرد: جهاد دانشگاهي زيرساخت‌هاي خوبي را براي طرح مشاغل خانگي فراهم کرده و با انجام مطالعه، آموزش و اتصال به بازار، تجربيات خوبي را کسب کرده است.
وي خاطرنشان کرد: رزومه موفق اين نهاد دانشگاهي قطعا روند اجراي طرح جديد را تسهيل و در خروجي طرح تاثير فراواني خواهد داشت.
فاضلي ادامه داد: اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي طرح مشاغل خانگي، از طرح جديد نيز حمايت کرده و در اجراي هرچه بهتر آن تجربيات خود را در اختيار جهاد دانشگاهي و دفتر امور بانوان قرار خواهد داد.
مديرکل امور بانوان و خانواده استانداري نيز در اين نشست به مشکلات اقتصادي و معيشتي زنان بي‌سرپرست و بدسرپرست اشاره کرد و گفت: اين مشکلات عمدتا ناشي از معضل بيکاري است.
جليل‌پور اضافه کرد: با توجه به اقدامات و فعاليت‌هاي موثر جهاد دانشگاهي در زمينه اشتغال به ويژه مشاغل خانگي، اميدواريم که جهاد دانشگاهي به کمک دستگاه‌هاي متولي گام خوبي در اين زمينه بردارد.
وي تصريح کرد: لذا با عنايت به توافق‌نامه منعقد شده در اولين فرصت، اطلاعات زنان سرپرست خانوار که در بانک اطلاعاتي دفتر امور بانوان موجود است در اختيار مجري طرح قرار خواهد گرفت و اين دفتر آمادگي دارد از تمام ظرفيت کارآفرينان موفق تحت حمايت خود در اجراي هرچه بهتر طرح استفاده کند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
136
دیروز
450
هفته
2670
کل
329472
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038