آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349344
رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چهارمحال و بختياري:
جهاد دانشگاهي با کارآمدي خود مي‌تواند منشأ خدمات ارزشمندي براي مردم باشد
تاریخ انتشار : 1397/12/11 16:04:38

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چهارمحال و بختياري:

جهاد دانشگاهي با کارآمدي خود مي‌تواند منشأ خدمات ارزشمندي براي مردم باشد

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چهارمحال و بختياري با تشکر از تلاش‌هاي جهاد دانشگاهي در راستاي ارائه خدمات به مردم، ايجاد اشتغال و افزايش مهارت‌هاي نياز بازار کار، گفت: نهادهايي مانند جهاد دانشگاهي با توجه به تنوع فعاليت‌ها و کارآمدي و کارايي که دارند مي‌توانند مانند گذشته منشأ خدمات ارزشمندي براي مردم باشند.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، طهمورث الياسي بختياري 11 اسفندماه در بازديد از جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، اين بازديد را رضايت‌بخش خواند و گفت: گزارش‌هاي خوبي از فعاليت‌هاي متنوع جهاد دانشگاهي در زمينه‌هاي مختلف آموزشي، فرهنگي، آموزش‌هاي بلندمدت و کوتاه‌مدت و فعاليت‌هاي مربوط به اشتغال ارائه شد.
رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان با اشاره به بحث و تبادل نظر در زمينه افزايش زيرساخت‌هاي جهاد دانشگاهي در راستاي ارتقاي خدمات، افزود: اين مجموعه با توجه به تعداد بالاي دانشجويان (بالغ بر 600 دانشجو)، تنوع برگزاري دوره‌هاي آموزشي، دوره‌هاي ضمن خدمت و دوره‌هاي آموزشي براي مراکز خصوصي ضرورت دارد که اقداماتي در خصوص تکميل ساختمان‌هاي اين مجموعه صورت بگيرد.
وي از اختصاص 500 ميليون تومان از محل اعتبارات توازن ملي براي تکميل فاز دوم ساختمان جهاد دانشگاهي استان خبر داد و اظهار کرد: تخصيص اين ميزان اعتباربخشي از نيازهاي اين نهاد ارزشمند و خدمتگزار را رفع مي‌کند و در سال آينده نيز اين حمايت‌ها افزايش مي‌يابد تا شاهد تکميل کامل فاز دوم اين ساختمان باشيم.
رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان با تشکر از تلاش‌هاي جهاد دانشگاهي در راستاي ارائه خدمات به مردم، ايجاد اشتغال و افزايش مهارت‌هاي نياز بازار کار، تصريح کرد: نهادهايي مانند جهاد دانشگاهي با توجه به تنوع فعاليت‌ها و کارآمدي و کارايي که دارند مي‌توانند منشأ خدمات ارزشمندي براي مردم باشند.
الياسي بختياري خاطرنشان کرد: سازمان مديريت و برنامه‌ريزي با توجه به رسالت خود که تدوين اسناد توسعه‌اي و نظارت و پايش اين اسناد است وظيفه خود مي‌داند از نهادهاي خدمتگزار مانند جهاد دانشگاهي که برآمده از انقلاب اسلامي است حمايت کند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
135
دیروز
776
هفته
3773
کل
264157
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038