آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349342
ديدار رئيس جهاد دانشگاهي و اعضاي دبيرخانۀ مشاغل خانگي چهارمحال وبختياري با مدير کل تعاون کار و رفاه اجتماعي استان
تاریخ انتشار : 1397/12/08
ديدار رئيس جهاد دانشگاهي و اعضاي دبيرخانۀ مشاغل خانگي چهارمحال وبختياري با مدير کل تعاون کار و رفاه اجتماعي استان

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سه شنبه هفتم اسفندماه و در راستاي اجراي طرح الگوي نوين توسعۀ مشاغل خانگي، رييس جهاد دانشگاهي و اعضاي دبيرخانه طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي استان با مدير کل تعاون، کار ورفاه اجتماعي استان ديدار کردند.
در اين ديدار رئيس جهاد دانشگاهي استان ضمن قدرداني از همکاري‌هاي صورت گرفته اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعي چهارمحال و بختياري در اجراي طرح، گزارشي از روند اجراي فازهاي دوم و سوم طرح (آموزش و توانمندسازي متقاضيان و اتصال به بازار و فروش محصول) ارائه نمود.
رضايي در ادامه وضعيت نابسامان بازار در تهيۀ مواد اوليه و مشکلات مالي پشتيبانان طرح را يکي از مشکلات و موانع جدي در اجراي طرح بيان کرد.
وي حمايت بيشتر از پشتيبانان و متقاضيان طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي را از جمله خواسته هاي متقاضيان و پشتيبانان طرح عنوان کرد و خواستار حمايت بيشتر از آنان شد. 
در ادامه مدير کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان تلاش‌هاي صورت گرفته توسط جهاد دانشگاهي را قابل تقدير عنوان و يکي از ويژگي‌هاي طرح را تنوع مشاغل عنوان کرد.
فاضلي گفت : در طرح‌هاي اشتغال‌زاي گذشته شاهد اين بوديم که متقاضيان بيشتر به سمت دو يا سه شغل هدايت مي‌شدند ولي در اين طرح تناسب خيلي خوبي بين تعداد متقاضيان و 21 مزيت معرفي شده ديده مي‌شود.
وي ضمن اعلام حمايت از طرح، در جهت تحقق اهداف طرح از جمله ايجاد و توسعه و پايدار‌سازي مشاغل گفت: در صورت معرفي پشتيبانان و متقاضيان توانمند آموزش ديده و تحت پوشش طرح از سوي جهاد دانشگاهي، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان از آنان حمايت مالي خواهد کرد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
121
دیروز
776
هفته
3773
کل
264143
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038