آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349336
بيانيه جهاددانشگاهي به مناسبت فرارسيدن يوم الله بيست و دوم بهمن ماه
تاریخ انتشار : 1397/11/18
جهاددانشگاهي به مناسبت فرارسيدن يوم الله ۲۲ بهمن، چهلمين سالروز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ايران بيانيه اي صادر کرد.

بيانيه جهاددانشگاهي به مناسبت فرارسيدن يوم الله بيست و دوم بهمن ماه

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي، متن بيانيه اين نهاد به شرح زير است؛

بسم الله الرحمن الرحيم
انقلاب اسلامي ايران منادي خداپرستي، حق محوري و حفظ کرامت انساني است؛ در بطن شعار اصلي اين انقلاب شکوهمند يعني استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي، اصالت ديني، مقابله با هرگونه سلطه، عزت طلبي و مردم سالاري وجود دارد. انقلابي که اين روزها خود را براي ورود به دهه پنجم از حياتش آماده مي کند مرهون خون هاي پاک شهيدان مظلومي است که آن سوي ميادين مبارزه، جهاني از دنياپرستان سلطه گر و خودپرستان کافر را در مقابل خود ديدند و نه تنها خم به ابرو نياوردند بلکه در جهاد في سبيل الله مشتاقانه از هم سبقت گرفتند. انقلاب ما به برکت رهبر الهي اش، اسلام خواهي و فداکاري در مسير آرمان هاي والا را رونق داد و دل ها را چنان مجذوب نقشه تعالي بخش خود کرد که ايرانيان مسلمان، هيچ مانعي را سدِّ راه فريادهاي الله اکبر برخاسته از عمق جانِ هاي خود نمي ديدند. بيست و دوم بهمن ماه، شاخص و يادآور همان شکوه و عظمت و در عين حال، عهدنامه‌ي حفظ و مراقبت از دستاوردهايي است که هر سال با گام‌هاي استوار و فريادهاي الله اکبر يک ملت بزرگ، تجديد مي‌شود. بدون شک، چهل سالگي انقلاب اسلامي ايران يکي از نقاط عطف آن در اين برهه از تاريخ و در مواجهه با زنجيره متزلزل فعلي نظام هاي مادي گراست که دشمنان انقلاب را دچار سردرگمي و مرور محاسبات نادرست خود کرده و يوم الله 22 بهمن و حضور با صلابت يک ملت با ايمان و ايستاده، گواه شکست اراده‌ هاي شيطاني و متکبرانه براي از بين بردن تدريجي استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي است.
امروز و بعد از طي مسيري دشوار با کوله باري از تجربه هاي شيرين و تلخ در راه آرمان ها، آنچه بيش از همه ادوار گذشته رخ نمايي مي کند ضرورت اتحاد ملي به عنوان کليد رسيدن به دستاورد بزرگ اميد اجتماعي است که خود، موتور محرک همه فعاليت ها، برنامه ريزي ها و حرکت ها در مسير تحقق همه جانبه شعار استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي است. 
امروز، مردم و مسئولان در سايه هدايت هاي رهبر معظم انقلاب اسلامي(مدظله العالي)‌ به خوبي قادرند با بسيج همه امکانات و سرمايه هاي معنوي و مادي و در رأس همه آن ها خيل کثير جوانان پرانگيزه و قابل اعتماد از پس مشکلات برآيند و به دشمنان انقلاب اسلامي که وقيحانه، صف آرايي کم سابقه اقتصادي به راه انداخته اند همچون سال هاي دفاع مقدس سيلي بزنند.
جهادگران جهاددانشگاهي، فرزندان انقلاب اسلامي و تلاشگران عرصه خودکفايي، امروز و در آستانه چهل سالگي انقلاب با استعانت از خداوند متعال و تمسک به قرآن کريم و عترت طاهرين(ع) به ويژه ساحت قدسي امّ الائمه حضرت فاطمه زهرا(س) اعلام مي کنند حرکت جهاد علمي، اقتصادي، فرهنگي،‌ نظامي و اجتماعي در کشور پر رنگ تر از گذشته و همچنان بر مدار استکبار ستيزي و شعارهاي مرگ بر آمريکا و مرگ بر اسرائيل ادامه دارد؛      
اعضاي اين نهاد انقلابي در کنار ساير اقشار مردم مسلمان ايران، بانگ وحدت آفرين الله اکبر سرمي‌دهند و ضمن دعوت از همگان براي حضور در راهپيمايي پرشکوه و دشمن شکن 22 بهمن ماه، بار ديگر با امام راحل (ره) و شهيدان اين مرز و بوم اسلامي پيمان مي‌بندند که با تبعيت کامل از رهبر فرزانه انقلاب، حفظ و تقويت روحيه خودباوري و فرهنگ جهادي با تمام توان در راه تحقق آرمانها و اهداف انقلاب اسلامي حرکت نمايند. 

                                                                                              جهاددانشگاهي
                                                                                   18بهمن ماه۹۷

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
142
دیروز
776
هفته
3773
کل
264164
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038